Home Staging

 

   Chcete predávať nehnuteľnosti rýchlejšie a výnosnejšie?

Cieľom Home Staging je dosiahnuť to, aby sa nehnuteľnosť javila čo najatraktívnejšie pre potenciálnych záujemcov o jej kúpu alebo prenájom, a aby sa predala, alebo ste našli nájomníkov v čo najkratšom čase  za čo najvyššiu cenu.

Home Staging nie je útrata. Je to investícia !

Home Staging Vám odporúčame pri:

  • predaji obytných nehnuteľností
  • prenájme obytných nehnuteľností
  • predaji alebo prenájme vzorových bytov
  • predaji alebo prenájme komerčných priestorov

Zopár čísiel :

  • Stagované nehnuteľnosti sa predávajú až o 50% rýchlejšie ako domy neupravené
  • Takto upravené nehnuteľnosti sa predávajú o 6.9% vyššiu cenu než neupravené.
  • Potencionálny kupci sa rozhodujú v rozmedzí 30-60 sekúnd po vstupe do domu
  • Len 10% kupcov si dokáže obrazne predstaviť potenciál priestorov. 

Musíte im to ukázať!

Home Staging je príprava domu alebo bytu, ktorý bol až doteraz Vašim domovom, k nafoteniu fotografií pre realitné kancelárie a k prehliadke potenciálnych záujemcov. Po vykonaní Stagingu sa Váš doterajší domov stane nehnuteľnosťou, ktorá bude môcť byť úspešne uvedená na realitný trh ako štandardný produkt. Tento proces má viac do činenia s realitnou činnosťou a predajom ako s bytovým vývojom, dekorovaním alebo maľovaním, ako sa veľa ľudí domnieva. Jedná sa hlavne o prípravu domu na predaj tak, aby predaj bol finančne čo najvýnosnejšie pre predávajúceho.


Home Staging je niečo iné ako bytové návrhárstvo. Design, zariadenie a doplnky aké si sami zvolíte, vdýchnu priestoru Vášho domova Váš osobný charakter a štýl. Všetkým, kto k Vám príde tým dávate najavo, kto ste a čo sa Vám páči. Home Staging je pravý opak. Je to mimo iného aj proces "vybratie domova z domu". Počas Home Stagingu interiér Vašej nehnuteľnosti aranžujeme tak, aby prípadní záujemcovia mali možnosť vidieť, aký priestor sa im ponúka, a aby si boli schopní počas krátkej návštevy predstaviť, ako by v týchto priestoroch mohli žiť práve oni.

Podľa prieskumov pomocou homestagingu je možné predať nehnuteľnosť v priemere za 37 dní a za cenu vyššiu až o 6,9 %  (zdroj: www.realitnaunia.sk)

 

Potrebujete poradiť s výberom alebo predajom nehnuteľností?

Kontaktujte nás!