• Ria Vrábel

    Ria Vrábel

    Realitná maklérka roka 2016, ocenená NARKS
1

Pár slov o mne

 

Vo svete realít vidím nekonečný potenciál, nielen v hľadaní vysnívaného bývania pre mojich klientov ale aj príležitosť sebarealizácie v oblasti bytového dizajnu. Snažím sa porozumieť požiadavkám svojich zákazníkov s cieľom pretvárať ich predstavy na realitu. Mojou prioritou je poskytovať prvotriedne služby, preferujem exkluzívny predaj a preto sa zameriavam na klientov, ktorí ocenia komplexný servis pri predaji a nadštandardný prístup. Nehnuteľnosti, ktoré predávam sú ako moje deti a presne tak k nim aj pristupujem.

Od prvého stretnutia či telefonátu máte k dispozícii spoľahlivého partnera. Postarám sa o to, aby ste ani na chvíľu nemohli mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom Vašej nehnuteľnosti je zverená v nesprávnych rukách. Ste neustále v obraze a viete presne v ktorom bode hľadania záujemcu alebo vhodnej nehnuteľnosti sa práve nachádzate. Nájdením vhodného záujemcu alebo vyhovujúcej nehnuteľnosti začína druhá fáza, kde Vám zabezpečíme pohodlný a bezpečný prevod Vašej nehnuteľnosti. Ani týmto moje služby a starostlivosť nekončia, viem zabezpečiť akýkoľvek popredajný servis či služby spojené s bývaním. Neváhajte ma akýmkoľvek spôsobom kontaktovať. 

Vitajte v mojej spoločnosti kde v prvom rade záleží na maximálnej kvalite a tým k plnej spokojnosti klientov, ktorý sa ku mne radi vracajú.

 

Som tu pre Vás, 

Ria Vrábel

Potrebujete poradiť s výberom alebo predajom nehnuteľností?

Kontaktujte nás!