• Vysnívané bývanie

  Vysnívané bývanie

  .. .aj Vám nájdem Vašu vysnívanú nehnuteľnosť
 • Vysnívané bývanie

  Vysnívané bývanie

  Interiérový dizajn
 • Predáva niekto vo vašom okolí nehnuteľnosť ?

  Predáva niekto vo vašom okolí nehnuteľnosť ?

  Chcete mu pomôcť a zároveň si zarobiť?
  Dajte mi tip a ja Vás odmením !
 • Home Staging

  Home Staging

  Chcete predať nehnuteľnosť rýchlejšie a výnosnejšie?
1 2 3 4

Referencie

 

„ Ďakujeme za spoluprácu pri predaji bytu, perfektný profesionálny prístup, rýchle vybavenie. Od skvelých fotografií a výstižného popisu v inzeráte byt predaný do niekoľkých dní, informovanie o priebehu, milá komunikácia .... určite odporúčam, a možno raz a znovu využijem služby pri kúpe či predaji nehnuteľnosti.” 

- predaj 3izb.bytu , Majka - Dubnica n.V.

 

„ So službami som bola spokojná, maklérka p.Ria je milá, ústretová a profesionálna. Ani som nedúfala, že predaj bytu môže byť tak bezstarostnou záležitosťou. Ďakujem, že ma sama oslovila a zastrešila celý predaj od A po Z. Moje potešenie je o to väčšie , že som získala oveľa viac ako som očakávala.” 

- predaj 2izb.bytu v Dubnici n.V.

 

„ Chcela by som sa poďakovať za poskytnuté maklérske služby p.Ria Vrábel. S jednaním pri predaji bytu som bola veľmi spokojná. Maklérka mi bola stále k dispozícií a veľmi mi pomohol jej osobný prístup pri vybavovaní všetkých záležitostí. Oceňujem jej profesionálne služby, ochotu a trpezlivosť. Realitnú maklérku určite odporúčam. ” 

- predaj 4izb.bytu Ilava,

 

So spoluprácou realitnej maklérky p.Rii Vrábel som bola veľmi spokojná. Ako redaktorka realitného portálu som v kontakte s množstvom maklérov ale s takýmito prístupom sa stretávam veľmi zriedkavo. Ocenila som hlavne komunikačné schopnosti,  profesionalitu pri jednaní a tiež detailnosť informácií o predmetnej nehnuteľnosti. Veľmi ústretový prístup, ochota pomôcť aj nad rámec pracovných povinností a času /aj počas víkendov/. Maximálna spokojnosť s maklérkou - odporúčam  " 

kúpa 1izb.bytu Nová Dubnica, Lucia - Nitra

 

„S predajom bytu som bol spokojný na 100%. Maklérka p.Ria Vrábel bola veľmi aktívna pri hľadaní klientov, navrhla profesionálnu stratégiu predaja, absolvovala obhliadky bytu s viacerými záujemcami, dokonca bezo mňa, stačilo jej nechať kľúče od bytu. Po obhliadkach ma ihneď ma telefonicky aj osobne informovala o ich záujme. Reagovala na moje telefonické dotazy aj vo večerných hodinách a cez víkendy. Vybavila všetky náležitosti týkajúce sa predaja nehnuteľnosti – som spokojný, že predaj bytu som zveril do jej rúk”

- predaj 1izb.bytu, Štefan - Dubnica n.V.

 

Potrebujete poradiť s výberom alebo predajom nehnuteľností?

Kontaktujte nás!